top of page

- O NAS -

Soleggio czyli ...

Marta i Sebastian Pogorzelscy

IMG_5878_edited.jpg

Dla naszych Klientów na terenie Warszawy i okolic działamy niezmiennie już od 2006 roku. Dlaczego robimy to, co robimy?


Mówi się, że niewielu ludzi naprawdę wie, czemu robią to, co robią. Dlaczego więc my, od ponad 15 lat, prowadzimy rodzinny biznes, w który wkładamy całe serce?

 

Chcemy przybliżyć ludziom podobnym do nas możliwość spędzenia spokojnego, przyjemnego czasu w domu. Wierzymy, że nie trzeba za każdym razem wychodzić do restauracji, stać w korkach czy szukać miejsca parkingowego, bo umówiliśmy się na mieście. Chcemy zwrócić uwagę na wszechobecną gonitwę i dominujący konsumpcjonizm. Wyznajemy slow-life. Wierzymy, że warto żyć wolniej a lepiej. Kupować mniej produktów, za to dobrej jakości, dobrego pochodzenia.

 

Szanujemy przestrzeń, którą mamy i odkryliśmy jak można ją pięknie zaaranżować. Dzięki temu tak łatwo jest nam doświadczyć dolce farniente.

 

Czym jest Soleggio?

Soleggio jest marką oferującą komfortowe zadaszenia tarasów i realizującą niezwykłe aranżacje ogrodowe. W koncepcie naszego biznesu realizujemy nasze wartości. Tworzymy ciepłe chwile, by cieszyć się prawdziwą bliskością, która dzięki Soleggio jest na wyciągnięcie ręki.

Czym jest dla nas relaks?

O wspólny 'quality time' dbamy w zaciszu własnego domu - wieczory z książką na tarasie,  . Na egzotyczne wakacje za to wolimy pojechać rzadziej, ale dalej - ostatnie spędziliśmy w Omanie!

 

'Slow life' w naszym życiu?

Kochamy dobre jedzenie, zwłaszcza włoskie - marzymy więc o długich, niespiesznych kolacjach pod gołym niebem. Nie zawsze nam się to udaje, ale jesteśmy chyba na dobrej drodze! Staramy się niezależnie od sezonu znaleźć czas na ruch na świeżym powietrzu - jeździmy na nartach, pływamy na SUP'ach, Marta chętnie praktykuje jogę. Można nas czasem spotkać na leśnych kąpielach w Choszczówce. Łączymy slow-zakupy z zanurzeniem się w dobrym klimacie na Rysinach.

 

Ponieważ mieszkamy na obrzeżach Warszawy, do centrum przyciąga nas tylko czasami miejski vibe schodków nad Wisłą oraz letnich festiwali.

IMG_5753.jpeg

Nie rób nic przez chwilę.

Dumni posiadacze Certyfikatu:

Soleggio firma godna zaufania

Ci vediamo! czyli ...

widzimy się!

Laureaci Programu:

Soleggio lider technik osłonowych
bottom of page