top of page

Co zamiast garażu? Carport!

Poszukujesz wyjątkowego, a zarazem praktycznego rozwiązania na zadaszenie dla Twojego samochodu? Poznaj carport – nie tylko zabezpieczy Twoje auto przed słońcem, deszczem czy śniegiem, ale doda też elegancji Twojej przestrzeni zewnętrznej. W Warszawie i okolicach coraz więcej osób decyduje się na taką inwestycję, ceniąc sobie funkcjonalność i estetykę naszych rozwiązań. Odkryj, dlaczego carport to coś więcej niż tylko zadaszenie!1. Co to jest carport?


Carport to pergola typu "fix" - nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych garaży. Nasze modele są montowane na stałe, zapewniając trwałość i stabilność konstrukcji. Dostępne są różne opcje wykończenia dachu, w tym blacha trapezowa oraz nowość – poliwęglan, który jest lekki i pozwala na przepuszczanie światła. Dodatkową opcją jest montaż estetycznej tkaniny od dołu, co podnosi walory wizualne całej konstrukcji. Możesz się również zdecydować na stały panel sufitowy. Niezależnie, które rozwiązanie dachowe wybierzesz, na całokształt masz wpływ także przez wybór koloru konstrukcji i koloru dachu a także aranżacje wszystkich ścian – trzech lub czterech (w zależności od tego czy pergola jest przyścienna czy wolnostojąca).

2. Oświetlenie carportu

Aby Twój carport był funkcjonalny również wieczorami, oferujemy możliwość zainstalowania oświetlenia LED. Listwy LED dostępne w naszej ofercie mogą świecić w różnych kolorach i są sterowane zdalnie za pomocą pilota. To doskonały sposób na stworzenie nie tylko praktycznego, ale i przyjemnego, nastrojowego światła. Dzięki temu możesz oczywiście podziwiać swój ukochany pojazd nawet po zmroku ;) Różne opcje są dostępne w zależności od wybranego dachu. W przypadku dachu z blachy trapezowej możemy zainstalować listwy po obrysie dachu. Jeśli zdecydujesz się na materiałowy dach od dołu lub dach z poliwęglanu, oferujemy dwie opcje: możliwość zainstalowania oświetlenia punktowego LED lub poprzeczne listwy LED.


3. Dodatkowe pomieszczenie gospodarcze?


Carport to nie tylko miejsce na samochód! Pod naszą pergolą można urządzić praktyczne pomieszczenie gospodarcze na narzędzia, oleje, opony, a nawet meble ogrodowe, które chcesz schować przed deszczem i słońcem. Dzięki zastosowaniu paneli stałych, przesuwnych shuttersów lub przeszkleń, możesz łatwo adaptować przestrzeń do swoich potrzeb. Na ścianach można również zamontować rolety zacieniające. Swoją pergolę fix możesz zaaranżować na wiele sposobów! Generalnie ściany możemy zaaranżować dokładnie tak, jak w przypadku każdej innej pergoli. Dzięki temu całość wygląda naprawdę estetycznie.
4. Łatwe parkowanie


Dla osób z ograniczoną przestrzenią manewrową, proponujemy carporty z opcją przesunięcia przednich nóg do 100 cm do środka. Dzięki temu manewrowanie nawet większym pojazdem staje się łatwiejsze, a Ty zyskujesz więcej miejsca na komfortowe parkowanie.


carport

5. Wielofunkcyjność carportu i rozmiary


Nasze carporty idealnie sprawdzają się nie tylko jako zadaszenie dla jednego samochodu. Są to rozwiązania, które z powodzeniem pomieszczą dwa, a nawet więcej pojazdów. Bez względu na to, ile samochodów posiadasz, możemy dostosować wymiary do Twoich indywidualnych potrzeb.


Maksymalne wymiary naszych carportów są uzależnione od rodzaju wybranego dachu. Oferujemy dwa rodzaje materiałów: blachę trapezową oraz poliwęglan, każdy z opcjonalnym dodatkowym profilem podporowym dla zwiększenia stabilności konstrukcji.

Dla dachu z blachy trapezowej:

  • Carport jednostanowiskowy: do 400×590 cm, opcjonalnie 400×690 cm z dodatkowym profilem.

  • Carport dwustanowiskowy: do 600×590 cm, opcjonalnie 600×690 cm z dodatkowym profilem.

Dla dachu z poliwęglanu:

  • Carport jednostanowiskowy: do 400×550 cm, opcjonalnie 400×700 cm z dodatkowym profilem.

  • Carport dwustanowiskowy: do 600×550 cm, opcjonalnie 600×700 cm z dodatkowym profilem.

Zapraszamy do umówienia się na darmowy pomiar w Warszawie i okolicach.6. Opcje dla paneli fotowoltaicznych i ładowania samochodów elektrycznych


Montaż paneli fotowoltaicznych Konstrukcja naszych carportów jest przystosowana do łatwego montażu paneli fotowoltaicznych. Inwestorzy zainteresowani własnym systemem energii słonecznej mogą zorganizować montaż przez licencjonowanych specjalistów. To świetna możliwość wykorzystania energii słonecznej nie tylko do zasilania domu, ale także do ładowania samochodów elektrycznych.


Ładowarka do samochodu elektrycznego Oferujemy również carporty wyposażone w ładowarki do samochodów elektrycznych.
Inwestycja w carport to doskonały sposób na zabezpieczenie Twojego samochodu i zwiększenie funkcjonalności przestrzeni zewnętrznej.


Jeśli mieszkasz w Warszawie lub okolicach i szukasz rozwiązania, które łączy w sobie styl i praktyczność, skontaktuj się z nami. Oferujemy profesjonalne doradztwo i montaż - z Soleggio, Twoja przestrzeń zewnętrzna zyska nowy wymiar :) ---
Ze słonecznym pozdrowieniem dla wszystkich automaniaków! Marta Pogorzelska


Kommentare


Die Kommentarfunktion wurde abgeschaltet.
bottom of page